Home / Nieuws / Binnenland / ‘De Luizenmoeder’ volgend jaar gefilmd op De Phoenix

‘De Luizenmoeder’ volgend jaar gefilmd op De Phoenix

Hilversum – ‘’Hallo allemaal, wat fijn dat je er bent’’. Zo klinkt het straks in Broek op Langedijk. Basisschool De Phoenix heeft de eer om volgend jaar het decor te zijn van televisieserie De Luizenmoeder. Juf Ank, directeur Anton, Hannah en de andere ouders zijn in augustus op de school te vinden. Dan vinden de opnames plaats.

Erkenning
De luizenmoeders op De Phoenix voelen zich vereerd: ‘’Dat deze hit-serie volgend jaar op onze school wordt opgenomen, is voor ons een blijk van erkenning. De strijdt tussen ouders die zich inzetten voor de school is niet alleen in de serie, maar ook hier voelbaar. Dus daarom is het voor ons als luizenmoeder belangrijk dat wij ons blijven herkennen in de serie. Als het op onze school wordt opgenomen, doen wij dat in ieder geval.’’

De directeur van De Phoenix gaat nog met de programmamakers om tafel over een aantal inhoudelijke onderwerpen. Zo moet het accent minder op etnisch profileren liggen, maar meer op het verduurzamen van het onderwijs.

Geef een reactie!